Wiadomości
Kierowca dostał ponad 130 mandatów za złe parkowanie, do tej pory nie opłacił ani jednego
Jeden z zamieszkałych w West Midlands kierowców w ciągu zaledwie dwunastu miesięcy otrzymał mandaty za parkowanie na kwotę 6620 funtów.Taka ogromna suma oznacza, że kierowcy temu wystawiono w sumie 136 mandatów, średnio jeden co 62 godziny. Wszystkie pochodzą z Wolverhampton, ale do tej pory ukarany nie zapłacił ani pensa.
Szokujące statystyki ujawniono dzięki Freedom of Information Act. Odpowiedzialny za wydawanie mandatów Wolverhampton City Council nie przedstawił żadnych szczegółów dotyczących kierowcy, ani samochodu. Poinformował jedynie, że pojazd jest zarejestrowany w kraju.
Większość mandatów wystawiono na parkingu znajdującym się na Whitmore Street. W Wolverhampton obowiązują dwa poziomy w wysokości mandatów za złe parkowanie - za mniejsze wykroczenia płaci się 50 funtów, a za poważniejsze o 20 funtów więcej.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 38-letnia kobieta zamordowana w swoim domu w Wolverhampton | Czytaj następny artykuł: 18-latek ugodzony nożem w Walsall |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia 3 nowe trasy między Wielką Brytanią a Polską

Wielka Brytania wprowadza nowe zasady. 20 pensów za każdą butelkę i pusz…

Brytyjski bank wypłaci 100 GBP milionom klientów. Pierwsze przelewy traf…

Wielka Brytania wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od d…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach osiedlania się

Wielka Brytania: coraz więcej osób wyjeżdża z kraju. Powód zaskakuje

Wielka Brytania zamyka lotnisko po 90 latach. Wszystkie loty anulowane