Wiadomości
Trzech czarnoskórych mężczyzn zaatakowało i ugodziło nożem mężczyznę w Kingstanding

W Kingstanding doszło do brutalnej napaści, w trakcie której 40-letni mężczyzna został ugodzony nożem w plecy.
W Kingstanding doszło do brutalnej napaści, w trakcie której 40-letni mężczyzna został ugodzony nożem w plecy.Mężczyzna został dźgnięty ostrzem po kłótni w pobliżu punktu handlowego Baines News przy Kingstanding Circle. Do zdarzenia doszło 15 lutego, około godziny 21:00.
Naoczny świadek ataku opowiada, że pojawiło się trzech czarnoskórych mężczyzn, jeden z nich zdołał uciec. Ten uzbrojony w nóż był krępej budowy ciała, miał na sobie niebieską kurtkę. Drugi sprawca był szczupły, ubrany na czarno. On również w pewnym momencie wyjął duży nóż kuchenny albo ostrze o długości dwunastu cali.
Z doniesień wynika, że napastnicy próbowali ukraść poszkodowanemu rower górski. Poszkodowany miał ranę ciętą pleców. Po opatrzeniu obrażenia ofiarę przewieziono do szpitala.
Nadinspektor Ian Green z policji w Birmingham powiedział, że funkcjonariusze zajmują się zaatakowanym 15 lutego w godzinach wieczornych mężczyzną i nakłaniają go do pomocy w prowadzonym w tej sprawie śledztwie.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Eksperci ostrzegają przed zmutowanymi szczurami odpornymi na trucizny | Czytaj następny artykuł: Mężczyzna nie dostał pracy w brytyjskiej firmie, ponieważ jest Brytyjczykiem |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia zasady na granicach. Rząd wycofuje się z kontrow…

Wielka Brytania ostrzega przed podróżami do popularnych krajów. Nowe zal…

Samolot Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii zatrzymany przez komornika. …

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii rosną najmocniej od 18 miesięcy. Rachel R…

Wzrost rachunków za energię w Wielkiej Brytanii o 186 GBP – czy rząd pod…