Wiadomości
Bójka w pubie w Sutton Coldfield spowodowana przez parę pominiętą w kolejce do drinków
Prawie tuzin klientów uciekło z jednego z pubów w Sutton Coldfield, gdy w lokalu wybuchła awantura wszczęta przez parę, którą pominięto w kolejce drinków stawianych dla stałych bywalców.
Prawie tuzin klientów uciekło z jednego z pubów w Sutton Coldfield, gdy w lokalu wybuchła awantura wszczęta przez parę, którą pominięto w kolejce drinków stawianych dla stałych bywalców.Do zdarzenia doszło 3 stycznia w znajdującym się przy Reddicap Heath Road pubie Anvil. W trakcie awantury jeden z klientów oddał mocz w sali dla palaczy i został poproszony o opuszczenie lokalu. Jednak potem pojawił się tam z powrotem z towarzyszem i dopuścił się ataku na trzech emerytów - poinformowano radnych z Birmingham. Były policjant, który starał się zainterweniować, został ranny.
Bójka spowodowała, że w sumie jedenaście osób szukało schronienia w górnej części pubu.
Podczas posiedzenia poinformowano, że awantura zaczęła się, kiedy kobieta i mężczyzna zostali pominięci i nie dostali drinków stawianych przez desygnowanego nadzorcę, który jest odpowiedzialny za codzienne prowadzenie biznesu.
Licencja pubu została zawieszona, a policja będzie rewidować operacje przeprowadzone w lokalu.
czwartek, 11 stycznia 2018 06:10
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Polska oferuje nawet 2 377 600 zł dla pow…
Wielka Brytania: miliony gospodarstw domowych otrzymają 150 GBP na rachu…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w paszportach. Wejdą w życie od…
Wielka Brytania szykuje podwyżkę podatków: ile stracą pracownicy po jesi…
DWP ogłasza listopadowe terminy wypłat świadczeń i dodatków w Wielkiej …
Ryanair wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Nowe zasady już od list…
Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…






