Wiadomości
Kobieta spadła z piętrowego parkingu w centrum Birmingham
Kobieta zmarła po upadku z kilkupiętrowego parkingu znajdującego się w centrum Birmingham.Sanitariusze zostali wezwani na Pershore Street w związku z doniesieniami o kobiecie, która spadła z zarządzanego przez miasto wielopoziomowego parkingu. Do zdarzenia doszło w środę 29 listopada w pobliżu dawnego lodowiska Silver Blades.
West Midlands Ambulance wysłała na miejsce dwie karetki oraz m.in. lekarza specjalizującego się w urazach. Poszkodowaną odnaleziono o godzinie 21:30.
Rzecznik prasowy West Midlands Ambulance informuje, że u kobiety rozpoznano zatrzymanie akcji serca. Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się jej uratować.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Sąd odebrał dzieci rodzicom, ponieważ żyją oni w otwartym związku | Czytaj następny artykuł: Po referendum brexitowym spadł poziom migracji netto |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…

Wielka Brytania: Ognisko odry w Londynie nie wygasa. Liczba zakażeń rośn…

Wielka Brytania zmieni sposób liczenia ubóstwa dzieci. Liczby mogą spaść…