Wiadomości
Dopuścił się trzech gwałtów na nieletnich, trzykrotnie wypuszczano go z aresztu za kaucją
Szczegóły dotyczące tego przypadku mogą zostać dziś ujawnione, gdy policja potwierdzi, że czternaście osób podejrzewanych o członkostwo w gangu działającym na terenie południowego Birmingham zostało aresztowanych za przestępstwa seksualne wobec nieletnich dziewcząt.
Sprawy te zwiększają obawy o to, że dzieci wychowujące się w społecznościach terroryzowanych przez grupy przestępcze, nie są należycie chronione przez władze.
Dziennikarze „Birmingham Mail” odkryli, że trzech z czternastu członków gangu zatrzymanych za gwałty i napaści na tle seksualnym, było przez policję zwalnianych z aresztu za kaucją. Kiedy wychodzili na wolność, mieli popełniać kolejne przestępstwa wobec dziewcząt.
Jeden z członków grupy przestępczej został oskarżony o trzykrotny gwałt na nieletnich. Najmłodsza ofiara miała zaledwie 13 lat. Po każdym gwałcie, otrzymywał mimo wszystko, prawo do kaucji. Dziennikarze dowiedzieli się, że do pierwszej napaści na uczennicę doszło w marcu.
Mężczyznę aresztowano w kwietniu i wypuszczono. W maju doszło do ponownego zatrzymania za gwałt na uczennicy. Przestępca znowu otrzymał prawo do kaucji. W październiku aresztowano go po raz trzeci za podejrzenia o udział w gwałcie zbiorowym na nieletniej. Mężczyzna ponownie wyszedł na wolność za kaucją.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Byk biegający po centrum Solihull spowodował chaos w porannych godzinach szczytu | Czytaj następny artykuł: Rozłam w partii May. 40 posłów chce rezygnacji szefowej rządu |
Gorące Tematy

Księżyc zasłoni niemal całe Słońce nad Wielką Brytanią

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje darmowy prąd i 12 000 …

„Stoozing” może przynieść nawet 5000 GBP rocznie. Na czym polega ta meto…

Premier Wielkiej Brytanii zapowiada serię zmian. Mają obniżyć koszty życ…

Wielka Brytania może wrócić na jednolity rynek UE. Andy Burnham otrzymał…

Jet2 potwierdza zasadę 4,5 godziny na 12 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Morderstwo w Sutton Coldfield. Mężczyzna zginął od ciosów nożem