Wiadomości
Mężczyzna ugodzony nożem w nogę - policja aresztowała czterech nastolatków
Czterech nastolatków zostało aresztowanych po tym, jak w Longbridge mężczyzna został ugodzony nożem w nogę.

Do zdarzenia doszło na Tessall Lane w pobliżu Bristol Road South w środę. Policja została wezwana tuż po godzinie 11:00.
Poszkodowany to 20-letni mężczyzna. Rana na jego nodze została najpierw opatrzona przez przybyłych na miejsce sanitariuszy karetki pogotowia. Ofiarę następnie przewieziono do szpitala. Policja informuje, że odniesione przez mężczyznę obrażenia nie zagrażają jego życiu.
Zatrzymani nastolatkowie są podejrzewani o zranienie 20-latka. Pozostają w areszcie. Śledczym udało się odnaleźć nóż, którego użyto do dokonania napaści.
czwartek, 14 września 2017 06:26
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…
Zakupy spożywcze w Wielkiej Brytanii coraz droższe. Dane ONS pokazują sk…