Wiadomości
Dziesiątki imigrantów przypłynęło z Afryki pontonem na plażę w hiszpańskim Kadyksie

Zszokowani turyści obserwowali, jak do hiszpańskiej plaży, na której wypoczywali, dobiła łódź z imigrantami z Afryki.
Zszokowani turyści obserwowali, jak do hiszpańskiej plaży, na której wypoczywali, dobiła łódź z imigrantami z Afryki.Do zdarzenia doszło w środę na plaży w Kadyksie. Imigranci pojawili się tam po przekroczeniu Cieśniny Gibraltarskiej.
Film nagrany przez jednego z wypoczywających na plaży mężczyzn pokazuje czarny, dmuchany ponton podążający za mężczyzną i dzieckiem, którzy płyną wpław. Gdy łódź dotarła do płytkiej wody, imigranci zaczęli z niej wyskakiwać. Zanim na miejscu pojawili się przedstawiciele władz, grupa rozpierzchła się i opuściła plażę.
Carlos Sanz - mężczyzna, który nagrał film - mówi, że zanim przyjechała policja, imigrantów już nie było.
Kadyks i Gibraltar dzieli jedyna w Unii Europejskiej lądowa granica z Afryką, co stanowi łatwy punkt dostępu dla imigrantów chcących przedostać się na kontynent europejski.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Zakażone holenderskie jaja w UK - sieci supermarketów wycofują niektóre produkty | Czytaj następny artykuł: Przyjechał pod posterunek, a w samochodzie miał zwłoki człowieka |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w szkołach. Już są ostrzeżenia prz…

Wielka Brytania może wrócić do UE. Padły słowa, które zaskoczyły wielu

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze w tym roku. Podróżni będą zadow…

Wielka Brytania monitoruje zapasy paliwa lotniczego. Turyści dostali waż…

Ryanair ostrzega przed poważnymi problemami jeszcze w tym roku. Pasażero…

Wielka Brytania wchodzi w słoneczny i ciepły okres. Termometry pokażą na…

Wielka Brytania zapłaci Francji kolejne £660 mln za zatrzymanie migrantó…