Wiadomości
Mężczyzna oskarżony o gwałt na 14-latce na stacji Witton

Policja postawiła zarzuty 27-letniemu mieszkańcowi Smethwick, mężczyzna został oskarżony o gwałt po 14-letniej dziewczynce.
Policja postawiła zarzuty 27-letniemu mieszkańcowi Smethwick, mężczyzna został oskarżony o gwałt po 14-letniej dziewczynce.Khurram Rahi pojawi się w sądzie Birmingham Magistrates 'Court w poniedziałek w sprawie pierwszego gwałtu na stacji Witton.
34-letni mężczyzna z Birmingham, który również został aresztowany w sobotę w tej samej sprawie, został zwolniony i pozostaje pod nadzorem policji.
Policja poszukuje dwóch mężczyzn w związku z gwałtem na nastolatce
Policja w dalszym ciągu poszukuje mężczyzny w samochodzie, który dopuścił się drugiego gwałtu na nastolatce. Był to Azjata, wzrost ok 168 cm z dużymi bicepsami.
Przypomnijmy, w nocy 25 lipca z wtorku na środę, 15-latka została dwukrotnie zgwałcona przy dworcu kolejowym Witton w Birmingham.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Uderzył w Polaka samochodem i jechał z nim na masce przez 160 metrów | Czytaj następny artykuł: Nie ma zgody na zachowanie swobody przepływu osób |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia 3 nowe trasy między Wielką Brytanią a Polską

Wielka Brytania wprowadza nowe zasady. 20 pensów za każdą butelkę i pusz…

Brytyjski bank wypłaci 100 GBP milionom klientów. Pierwsze przelewy traf…

Wielka Brytania wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od d…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach osiedlania się

Wielka Brytania: coraz więcej osób wyjeżdża z kraju. Powód zaskakuje

Wielka Brytania zamyka lotnisko po 90 latach. Wszystkie loty anulowane