Wiadomości
Zabił mężczyznę nożyczkami, bo nie spodobało mu się, że ten na niego spojrzał
Mężczyzna zabił obcego mu człowieka, ponieważ ten się na niego spojrzał, gdy oskarżony próbował poderwać dziewczynę.

25-latek oskarżony o zamordowanie mężczyzny w autobusie 11A
Do zdarzenia doszło 23 stycznia około godziny 22:30 w autobusie numer 11 jadącym po Rookery Road w Handsworth. Zamieszkały w tej dzielnicy 25-letni Kieran Gillespie usiadł najpierw obok 36-letniego Leona Hazle ze Smethwick. Mężczyźni się nie znali. Po chwili Gillespie postanowił się przesiąść na tył pojazdu. Twierdził, że nie chciał być blisko 36-latka, ponieważ ten miał ze sobą marihuanę, a dodatkowo chciał skorzystać z możliwości porozmawiania z dziewczyną siedzącą z tyłu.
Nie minęła minuta, gdy 25-latek odezwał się do Leona Hazle pytając go: „Na co się patrzysz?”. Ofiara odpowiedziała tylko: „Zamknij się”. Gillespie wściekł się, że mężczyzna na niego spojrzał. Wybuchła krótka i burzliwa kłótnia, w trakcie której poszkodowany uderzył 25-latka pięścią w twarz. Wtedy młody mężczyzna wyjął nożyczki, których używał do obcinania włosów, i zadał ofierze kilka ciosów.
Hazle zmarł zanim na miejsce dotarły służby ratunkowe. Kieran Gillespie nie przyznaje się do morderstwa. Proces trwa.
czwartek, 20 lipca 2017 11:57
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg. Meteorolodzy przewidują nawet 10 cm b…
Wielka Brytania: Policja odnalazła ludzkie szczątki podczas poszukiwań P…