Wiadomości
Motocykliści obrzucili policjanta kamieniami w Erdington
Policja poszukuje pary motocyklistów, którzy napadli na będącego po służbie policjanta chcącego zwrócić im uwagę na to, że poruszają się na swoich jednośladach w niebezpieczny sposób.Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek o godzinie 20:30 w Erdington w Birmingham w pobliżu supermarketu Lidl. Policjant zauważył, że motocykliści nie zachowują należytej ostrożności na drodze. Gdy funkcjonariusz zwrócił im uwagę, mężczyźni obrzucili go kamieniami. Poszkodowany stracił przytomność, ponieważ rzucony w jego kierunku kamień trafił go w bok głowy.
Posterunkowy Daniel Lagorio powiedział, że jeden z poszukiwanych jest odpowiedzialny za spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała, a przez sposób, w jaki prowadził swój motocykl mógł doprowadzić do wypadku. Policja chce zidentyfikować obu mężczyzn i prosi o pomoc każdego, kto mógłby posiadać jakiekolwiek informacje na ich temat.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Atak na dworcu w Brukseli - zamachowiec nie żyje | Czytaj następny artykuł: Kim był sprawca ataku na meczet w Finsbury Park? |
Gorące Tematy

Szef Ryanair do Brytyjczyków: Głosowaliście za Brexitem – to teraz stójc…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Kto musi czekać dłużej i ile wy…

Wielka Brytania szykuje się na uderzenie sztormu Dave. Wydano poważne os…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania latarek i baterii …

Wielka Brytania: Sainsbury’s zabiera głos w sprawie braków paliwa. Kiero…

Wielka Brytania: zaczęły się odwołania lotów. Linie reagują na rosnące k…

Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla pasażerów. Latem możliwe odwołania …