Wiadomości
Mężczyzna groził nożem pasażerowi autobusu nr 11

Policja poszukuje mężczyzny, który groził nożem pasażerowi jednego z autobusów w Birmingham.
Policja poszukuje mężczyzny, który groził nożem pasażerowi jednego z autobusów w Birmingham.Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:15 w autobusie numer 11 na Winson Green Road, w pobliżu więzienia HMP Birmingham.
Nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Podejrzany uciekł z pojazdu i teraz śledczy robią wszystko, aby go znaleźć. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu jest proszony o kontakt z West Mildands Police. Należy zadzwonić pod numer 101.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Uzbrojone w tasak kobiety napadły na oddział poczty w Kings Heath | Czytaj następny artykuł: Pielęgniarki z UE nie chcą już pracować w Wielkiej Brytanii |
Gorące Tematy

Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…

Bezpośrednie pociągi z Wielkiej Brytanii do Niemiec coraz bliżej. W 5 go…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany finansowe w 2026 roku. 10 dat, …

Ważne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Wizz Air i easyJet. Wielu pasaż…

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …

Żyć gdziekolwiek, byle nie w Wielkiej Brytanii. Cicha emigracja brytyjsk…

UWAGA: Bursztynowy alert w Wielkiej Brytanii! Met Office ostrzega przed …