Wiadomości
Mężczyzna ugodzony nożem w Chelmsley Wood
20–letni mężczyzna został ugodzony nożem przy Longley Walk w Chelmsley Wood. Do incydentu doszło w środę o godzinie 17:30.

Zraniony mężczyzna szukał pomocy u okolicznych mieszkańców, stukał do drzwi jednego z domów i prosił o lekarza. Jak pisze Birmingham Mail, domownicy przestraszyli się i nie wpuścili ofiary do środka tylko zadzwonili po karatekę. Jago stan nie zagraża życiu.
W ostatnich dnia w Birmingham doszło do serii ataków. W poniedziałek 28-letni mężczyzna zmarł po ugodzeniu nożem. Atak w Chelmsley Wood jest zaliczany do czwartego ataku w ciągu ponad 24h. We wtorek doszło również do strzelaniny w Stechford.
Szef policji w West Midlands Police ogłosił, że w mieście zostaną zwiększone partole, na ulicę wyjdzie więcej funkcjonariuszy policji.
piątek, 21 października 2016 06:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy dotyczące Council Tax
Wielka Brytania zaostrza zasady uzyskania prawa do stałego pobytu
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg: Opady będą intensywniejsze niż przewi…
Ryanair ogłasza nową trasę z Wielkiej Brytanii do Polski
Kolejna fala podwyżek podatków w Wielkiej Brytanii. Krytycy ostrzegają p…
HMRC wzywa mieszkańców Wielkiej Brytanii do działania. Mogą odzyskać śre…
DWP ogłasza terminy wypłat zasiłków w październiku oraz dodatkowe formy …