Wiadomości
Kobieta, która wyłudziła 4tys. funtów w zasiłkach skazana na prace społeczne
Oszustka, która pobrała niesłusznie prawie 4 tys. funtów z zasiłków została ukarana przez sąd.
Oszustka, która pobrała niesłusznie prawie 4 tys. funtów z zasiłków została ukarana przez sąd.48-letnia Audrey Jones z White Road w Smethwick pomiędzy wrześniem 2014, a majem 2015 roku pobierała Employment and Support Allowance twierdząc, że ani ona, ani jej mąż nie mają pracy. Nie było to prawdą, bo partner kobiety był w tym czasie zatrudniony na pełen etat. Para od państwa otrzymała w sumie 3,8 tys. funtów.
Przed Sandwell Magistrates Jones przyznała się do niepoinformowania Departamentu ds. Pracy i Emerytur o zmianie swojej sytuacji. W ramach kary 48-latka przez pół roku będzie musiała wykonywać prace społeczne, sąd wyznaczył jej również godzinę policyjną od 20:00 do 8:00 oraz nakazał pokrycie kosztów sądowych w wysokości 100 funtów i wpłatę 60 funtów na fundusz ofiar.
Kobieta obecnie opiekuje się swoim mężem, u którego w styczniu zdiagnozowano nieuleczalnego raka.
czwartek, 04 sierpnia 2016 07:50
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brytyjczycy nie lubią Żydów. Rośnie liczba incydentów antysemickich w UK | Czytaj następny artykuł: Atak nożownika w centrum Londynu - motywem mógł być „atak terrorystyczny” |
Gorące Tematy
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Wielka Brytania: Pełna lista podwyżek świadczeń DWP od kwietnia 2026 rok…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Od lutego 2026 …
Jeden z najbogatszych mieszkańców Wielkiej Brytanii opuszcza kraj. Laksh…
Wielka Brytania: 13-latka oskarżona o zabójstwo Polki miała zadać jej 14…
Tragiczna śmierć mężczyzny w Sutton Park. Służby z West Midlands wydały …










