Wiadomości
Święcenie pokarmów w Birmingham i okolicach
Wielka sobota to dzień błogosławieństwa pokarmów na stół wielkanocny. W tym dniu w wielu kościołach w Birmingham i okolicach będzie można poświecić pokarmy.

Wielka sobota to dzień błogosławieństwa pokarmów na stół wielkanocny. W tym dniu w wielu kościołach w Birmingham i okolicach będzie można poświecić pokarmy.
W Birmingham w Kościele Św. Michała błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny odbędzie się w godzinach: 9.00 – 12.30 i 14.00 -15.30 co pół godziny oraz od 18.00 do 19.00.
W Erdington, pokarmy będzie można poświęcić w kościele Erdington Abbey o godzinie 11:00. Kościół znajduje się na Sutton Road B23 6QL.
W West Bromwich błogosławieństwo pokarmów odbędzie się w Wielką Sobotę, co pół godziny od godz. 11.00 do 14.00.
W Wolverhampton błogosławieństwo pokarmów odbędzie się w kościele Holy Trinity przy Stafford Road, WV10 6DW, w godzinach: 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00.
W Tamworth poświecić święconki będzie można w Sacred Heart Church, Silverlink Road, B77 2EA, o godzinie 11.00.
W Coventry święcenie pokarmów z Ewangelizacją odbędzie się w godzinach 10.00-16.00. Adres: Polish Catholic Mission in Coventry, Springfield Road, CV1 4GR.
W Burton-Upon-Trent święcenie pokarmów odbędzie się o godzinie 14.00 w kościele Ss Mary and Modwen, 78a Guild Street, DE14 1NB.
czwartek, 24 marca 2016 14:05
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg: Opady będą intensywniejsze niż przewi…
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy dotyczące Council Tax
Od 12 listopada pasażerowie Ryanair muszą przygotować się na ważną zmian…
Wielka Brytania zaostrza zasady uzyskania prawa do stałego pobytu
Poundland w Wielkiej Brytanii zwiększa ofertę za £1. Prosty system cen m…
DWP ogłasza terminy wypłat zasiłków w październiku oraz dodatkowe formy …
Kolejna fala podwyżek podatków w Wielkiej Brytanii. Krytycy ostrzegają p…