Wiadomości
Nastolatek dźgnięty nożem w centrum Wolverhampton
Wczoraj wieczorem w centrum Wolverhampton zaatakowany został 19-letni mężczyzna. Sprawca przy użyciu noża zranił go w nogę.
Do zdarzenia doszło około godziny 19:10. Rannemu udało się dojść do Little Dessert Shop na Queen Street i poprosić o pomoc. Pracownicy kawiarni zajęli się poszkodowanym i wezwali pogotowie oraz policję. 19-latek przybył na Queen Street prawdopodobnie od strony dworca autobusowego.
West Midlands Police poinformowała wczoraj, że młody mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu. Jest przy nim rodzina, a obrażenia nie zagrażają jego życiu. Funkcjonariusze przesłuchali już świadków, rozpoczęli wstępne przeglądanie nagrań z kamer monitoringu, a na miejscu zdarzenia pojawili się policyjni technicy.
środa, 20 stycznia 2016 06:48
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne: autostrada M42 w pobliżu lotniska w Wielkiej Brytanii całkowicie …
Anglia wprowadza zakaz używania węży ogrodowych dla milionów osób – kary…
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…
HMRC wprowadza ogromną zmianę w podatkach w Wielkiej Brytanii: nowe obow…
Najgorsza autostrada w Anglii — kierowcy tracą cierpliwość przez niekońc…
Gigant energetyczny wypłaci klientom 1,5 mln funtów odszkodowań za błędy…
Brytyjska poczta wprowadza ogromne zmiany w dostawach – co to oznacza dl…