Wiadomości
Wielka Brytania nie ograniczy zasiłków obywatelom UE
David Cameron, brytyjski premier zrezygnował z prób ograniczenia dostępu do zasiłków słabo zarabiającym obywatelom Unii Europejskiej.

Jak pisze The Times, decyzja miała zapaść po serii konsultacji z innymi stolicami. Już wcześnie rząd Londynu otrzymał sygnały, że osiągnięcie porozumienia w kwestii zasiłków będzie bardzo trudne. Jednoznaczny sprzeciw wyraziły m.in. Polska i Węgry.
„The Times" uważa, że taki manewr może sprawić, że minister spraw wewnętrznych Theresa May - reprezentująca eurosceptyczne skrzydło partii i wymieniana, jako kandydatka do zastąpienia Davida Camerona na stanowisku premiera - może namawiać do wyjścia Wielkiej Brytanii z UE.
Źródło: onet.pl
środa, 25 listopada 2015 22:13
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania: ogromne zmiany na granicach UE – od października utrudn…
Wielka Brytania szykuje rewolucję w płatnościach. Limit 100 GBP płatnośc…
Ryanair odwołuje tysiące lotów na kluczowych trasach z Wielkiej Brytanii
B&M sprzedaje zimowy gadżet za 69 pensów - grzeje nawet 10 godzin
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany rozliczeń z HMRC. Co muszą wied…
Duży bank w Wielkiej Brytanii oferuje konta oszczędnościowe z oprocentow…
Brytyjski supermarket obniża ceny 650 produktów, by wesprzeć klientów pr…