Wiadomości
Polscy siatkarze wciąż niepokonani
Siatkarze reprezentacji Polski, jako jedyni są niepokonani w rozgrywanym w Japonii Pucharze Świata. W dziewiątym meczu "Biało-czerwoni" wygrali ze Stanami Zjednoczonymi 3:1.
Nasi siatkarze wreszcie na szczycie tabeli Pucharu Świata na dwa dni przed końcem rozgrywek. Tylko Polska wygrała wszystkie dziewięć dotychczasowych meczów!
Dokładnie rok temu, 21 września 2014 roku, polscy siatkarze po raz drugi w historii sięgnęli po tytuł mistrzów świata. Biało-Czerwoni pod wodzą Stephane'a Antigi ograli w finale rozgrywek, w katowickim Spodku, wielką Brazylię 3:1.
Źródło: onet.pl
poniedziałek, 21 września 2015 11:54
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Dodatek 300 GBP wpłynie na konta bankowe milionów mieszkańców UK. Kiedy …
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników. Tysiące osób sp…
Ponad 750 tys. mieszkańców Wielkiej Brytanii może otrzymać nawet 2240 GB…
Sztorm Amy sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Porywy wiatru do 155 …
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzyma darmowe frytkownice i woln…
Tragiczny finał ataku w klubie nocnym w Birmingham. Nie żyje 33-letni mę…
Pierwszy śnieg w Wielkiej Brytanii już w październiku. Oto regiony, któr…