Wiadomości
Nigel Farage: imigranci z Afryki zagrażają naszej cywilizacji
Lider UKIP Nigel Farage udaje się dziś do Strasburga, gdzie ma zamiar wygłosić przemówienie dotyczące kryzysowej sytuacji na Morzu Śródziemnym i skrytykować reakcję państw europejskich.
Według źródła, do którego dotarły brytyjskie media, Farage mocno zaostrzy retorykę wobec imigrantów z Afryki, którzy jego zdaniem zagrażają naszej cywilizacji, bo razem z nimi terroryści mogą dostać się do UK.
Zdaniem lidera UKIP nacisk UE na szybkie przyjęcie nowej polityki azylowej jest całkowicie nie do zaakceptowania przez Wielką Brytanię. W kraju liczba imigrantów jest już i tak dostatecznie duża, a bojownicy z ISIS wcześniej grozili, że wyślą do Europy nawet pół miliona dżihadystów.
Farage ma też zamiar powiedzieć, że nie podoba mu się pomysł dzielenia się ciężarem problemów związanych z imigrantami, ale taka jest idea Unii Europejskiej.
środa, 29 kwietnia 2015 10:13
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii zmagają się z rosnącymi kosztami n…
Osoby, które legalnie przybyły do Wielkiej Brytanii po 2021 roku będą mu…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Migranci przybywający do Wielkiej Brytanii nie otrzymają świadczeń, dopó…










