Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wydarzenia z okazji Bonfire Night w West Midlands w 2023 roku

Bonfire Night to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w Wielkiej Brytanii, a w tym roku West Midlands przygotowało wiele atrakcji dla całej rodziny.

Wydarzenia będą odbywać się przez cały weekend, począwszy od piątku 3 listopada, aż do niedzieli 5 listopada - podaje Birmingham Live.


Od spektakularnych pokazów fajerwerków i ogromnych ognisk, po jedzenie i picie, jest coś dla całej rodziny.

W tym roku wydarzenia mają być większe i lepsze niż kiedykolwiek. Bonfire Night w tym roku przypada w niedzielę, ale pokazy odbywają się przez cały weekend, w piątek 3 listopada i sobotę 4 listopada.

Większość wydarzeń z okazji Bonfire Night będzie wymagała wcześniej zakupionych biletów, więc upewnij się, czy musisz kupić bilety z wyprzedzeniem.

Fireworks Spectacular at Edgbaston Stadium 2023

Największy pokaz fajerwerków w Birmingham wraca ponownie na rok 2023. Organizatorzy mówią, że planują pokaz fajerwerków, który jest 'lepszy niż kiedykolwiek' w Edgbaston Stadium w sobotę 4 listopada.

Zabawa rozpocznie się od 17:30 i będzie obejmować park rozrywki na miejscu, występy na żywo, stoiska z jedzeniem i rodzinne atrakcje prowadzące do „zapierającego dech w piersiach pokazu fajerwerków”.


Pokaz fajerwerków rozpocznie się o 19:45, a miejsce zamknie się o 21:00.

Bilety są już w sprzedaży — i były wyprzedane z wyprzedzeniem przez ostatnie pięć lat, więc prawdopodobnie najlepiej jest zarezerwować bilety wcześnie, aby uniknąć rozczarowania.

Kosztuje to 17 GBP dla dorosłych i 10 GBP dla dzieci poniżej 16 roku życia. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej Edgbaston Stadium.

Ibiza Classics Firework Party w Edgbaston Stadium 2023

W Edgbaston Stadium na rok 2023 są właściwie DWA wydarzenia z fajerwerkami. Fani rytmów tanecznych i rodziny szukające zabawy będą mogły cieszyć się, ponieważ planowana jest impreza Ibiza Classic Fireworks w piątek 3 listopada.

Będzie to obejmować 20-osobową orkiestrę z DJ-ami i wokalistami, a także pokaz świateł i finał fajerwerków, który rozświetli nocne niebo przy ikonicznych dźwiękach słynnej wyspy imprezowej. Będzie również park rozrywki na miejscu, mnóstwo sprzedawców ulicznych i kilka barów wokół stadionu.

Tudor Grange Park Solihull 2023

Największy pokaz fajerwerków w Solihull odbędzie się w Tudor Grange Park w sobotę 4 listopada.


Organizowany przez Solihull Round Table, wydarzenie będzie obejmować pokaz fajerwerków, ogromne ognisko, park rozrywki i sprzedawców oferujących gorące jedzenie i napoje.

Opisany przez organizatorów jako 'najbardziej spektakularny pokaz fajerwerków w Solihull', drzwi otworzą się o 16:30. Zabawa potrwa aż do 21:00.

Wszystkie dochody zebrane z wydarzenia zostaną przekazane na lokalne organizacje charytatywne i dobre cele. Standardowe bilety zaczynają się od 9 GBP.

Kings Heath Cricket and Sports Club Bonfire Night 2023

Wydarzenie Bonfire Night w Kings Heath Cricket and Sports Club odbędzie się w niedzielę 5 listopada.

Brama otworzy się o 17:00, a wydarzenie obejmuje zewnętrzny bar, stoiska z jedzeniem, DJ-a na żywo i park rozrywki.

Zobacz też:


Ludziom radzi się, aby przyjechali wcześniej, aby korzystać z krótszych kolejek przy bramie i cieszyć się atrakcjami.

Godziny pokazów fajerwerków nie zostały jeszcze ogłoszone publicznie, ale w zeszłym roku były około 19:30.

Bilety są dostępne do kupienia w klubie za 7,50 GBP za osobę lub rodzinny bilet dla czterech osób za 25 GBP. Dzieci poniżej trzech lat wchodzą za darmo.

Bilety przy bramie będą kosztować 10 GBP za osobę.

Kings Norton RF Club Bonfire and Fireworks 2023

Odbędzie się w sobotę 11 listopada, bramy do Kings Norton RFC otworzą się o 17:30. Wydarzenie będzie obejmować licencjonowany bar, BBQ, muzykę na żywo, rozrywkę dla dzieci i zamek dmuchany.


Ognisko zostanie zapalone o 18:30, a fajerwerki rozpoczną się o 19:30, a potem zespół na żywo od 20:00. Bilety są ograniczone, więc ludziom radzi się, aby kupili je wcześnie, aby uniknąć rozczarowania.

Bilety kosztują 5,50 GBP i są dostępne w Kings Norton RF Club do 9 listopada. Biletów nie będzie można kupić w dniu wydarzenia.

Tamworth Castle Grounds Fireworks Spectacular 2023

W Tamworth Castle Grounds odbędzie się darmowe wydarzenie w sobotę 4 listopada. Obiecuje się zabawę i rozrywkę dla całej rodziny.

Wydarzenie ma się rozpocząć o 17:30, a więcej szczegółów ma zostać ogłoszonych w nadchodzących tygodniach.

Wolverhampton Night of Colours Fireworks 2023

Wydarzenie Night of Colours Fireworks w Wolverhampton odbędzie się na torze wyścigowym Wolverhampton.

W tym roku będą dwa pokazy fajerwerków - jeden wcześniejszy dla rodzin, a główny pokaz później wieczorem w sobotę 4 listopada.


Wieczór będzie również obejmować rodzinny park rozrywki odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, różnorodność barów i stoisk z jedzeniem.

Bramy otworzą się o 16:00, z pierwszym pokazem o 18:30 i drugim o 20:30. Bilety nie będą dostępne do zakupu przy bramie i muszą być zarezerwowane z wyprzedzeniem.

Możesz zdobyć bilety ze zniżką do 28 października. Kosztują one 8 GBP dla dorosłych i 6 GBP dla dzieci w wieku od czterech do 15 lat. Wstęp będzie darmowy dla dzieci poniżej trzech lat.

Alton Towers Ultimate Fireworks Spectacular 2023

Wydarzenia z okazji Bonfire Night w Alton Towers Resort są tak duże, że odbywają się przez trzy daty! Zawsze popularne wśród mieszkańców Midlands, ludzie zaczynają przyjeżdżać z dalszych miejsc, aby uczestniczyć w tym pokazie, według szefów parku rozrywki.

Ultimate Fireworks Spectacular odbędzie się między piątkiem 3 listopada a niedzielą 5 listopada.

A atrakcje będą otwarte również po zmroku! Możesz dowiedzieć się więcej i zarezerwować bilety tutaj.

Himley Hall and Park Bonfire and Fireworks 2023

Ogromne wydarzenie Bonfire w Himley Hall and Park będzie miało temat 'Noc w kinie'.

Wydarzenie, które odbywa się w tym roku 4 listopada, regularnie przyciąga ponad 20 000 osób każdego roku.

Oprócz ogniska odwiedzający będą mogli zobaczyć 30-minutowy pokaz fajerwerków, zestawiony do muzyki z tematem 'Noc w kinie'.


Wydarzenie będzie również obejmować gigantyczny park rozrywki, występy uliczne, nocny targ i jedzenie z całego świata.

Bramy otworzą się o 16:30 - z zapalonym ogniskiem o 19:45 i pokazem fajerwerków rozpoczynającym się o 20:30.

Redditch Cricket, Hockey, Rugby and Squash Club Firework Display 2023

Będą dwa pokazy fajerwerków, atrakcje dla dzieci, bar i stoiska z gorącym jedzeniem w Redditch Cricket, Hockey, Rugby and Squash Club w piątek 3 listopada. Bramy otworzą się o 17:00.

Krótszy i cichszy pokaz dla młodszych odwiedzających odbędzie się o 18:30, podczas gdy dłuższy i głośniejszy pokaz zacznie się o 19:30.

Bilety dla dorosłych wynoszą 5 GBP, dla osób poniżej 16 roku życia 3 GBP i dla dzieci poniżej dwóch lat wstęp jest wolny.

Rodzinny bilet dla dwóch dorosłych i dwojga dzieci wynosi 15 GBP.

Hopfest on Fire w Hopley's Bewdley 2023

Rodzinne wydarzenie Hopfest on Fire wraca do Hopley's Family Camping w pobliżu Bewdley.


Wydarzenia odbędą się zarówno w sobotę 4 listopada, jak i w niedzielę 5 listopada między 16:00 a 22:00 każdej nocy.

Wydarzenia obejmują pokazy fajerwerków, muzykę na żywo, sprzedawców ulicznych, małe ognisko, cichą dyskotekę i rozrywkę dla dzieci.

Bilety dla dorosłych wynoszą 16,50 GBP, dla nastolatków między 13 a 17 rokiem życia 11 GBP, a dla dzieci w wieku od trzech do 12 lat 6 GBP. Dzieci poniżej dwóch lat wchodzą za darmo, a bilety rodzinne wynoszą 39,60 GBP.

Churchfields Family Fireworks Festival 2023

Churchfields Farm w Droitwich będzie gospodarzem trzech wieczorów rodzinnej zabawy i fajerwerków o niskim poziomie hałasu.


Wydarzenia odbędą się 3, 4 i 5 listopada. Bramy otworzą się o 15:00 każdego dnia, a wydarzenie obejmuje umiejętności cyrkowe, spotkania i powitania z księżniczkami i pokaz ognia, podczas gdy jedzenie i picie będą również dostępne.

Bilety kosztują 10,50 GBP dla dorosłych, 13 GBP dla dzieci w wieku od dwóch do 16 lat i dzieci poniżej roku życia wchodzą za darmo.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Sztorm Babet: Ewakuacja miejscowości w Wielkiej Brytanii
 Czytaj następny artykuł:
13-letni chłopiec z pistoletem na wodę otoczony przez uzbrojoną policję w Londynie