Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii

Jak co roku świąteczna ciężarówka Coca-Coli będzie jeździć po Wielkiej Brytanii.

Kultowa ciężarówka Coca-Coli wyjeżdżająca na ulice w całym kraju często kojarzy się z początkiem sezonu świątecznego.


Dziś, 21 listopada, rano firma potwierdziła, że ciężarówka wyruszy również w trasę w tym roku.

Nie ujawniono jednak jeszcze żadnych dat ani przystanków na 2022 rok.

Christmas Truck Tour ponownie powrócił na ulice w 2021 roku — po odwołaniu trasy w 2020 roku z powodu pandemii Covid-19.

W magicznej zimowej krainie czarów odwiedzający będą mogli napić się świątecznej Coca-Coli Zero, a także zrobić selfie obok ciężarówki.


Odwiedzający będą mogli również zakupić Coca‑Cola Zero Sugar i Coca‑Cola Original Taste i spersonalizować je swoim imieniem lub krótką frazą co jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby, lub wyjątkową pamiątką.

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli pojawi się również na ekranach telewizorów w tym miesiącu, wraz z pierwszą emisją uwielbianej reklamy Holidays Are Coming.

W tym roku przewidywana trasa ma zwrócić uwagę lokalnej społeczności, wspierając FareShare, największą brytyjską organizację charytatywną walczącą z głodem i marnowaniem żywności.

W zimowej krainie czarów każda wizyta w świątecznej ciężarówce Coca-Coli będzie się liczyć na wsparcie osób doświadczających ubóstwa żywnościowego.


Pod hasłem „Twoja obecność jest Twoją teraźniejszością” dla uczestników, Coca‑Cola Great Britain przekaże równowartość do 100 000 posiłków potrzebującym przez cały okres świąteczny.

Za każdą osobę, która weźmie udział w Coca‑Cola Truck Tour, Coca‑Cola Great Britain sfinansuje równowartość jednego posiłku dla osoby w potrzebie.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Frankfurt Christmas Market w UK — galeria zdjęć
 Czytaj następny artykuł:
Samochód wjechał w pieszych w Oldbury. Dwoje nastolatków zginęło