Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Brytyjscy widzowie „Mam talent” przerażeni. Mężczyzna omal nie utonął na scenie

Widzowie Mam Talent w Wielkiej Brytanii byli przerażeni po tym, jak mężczyzna prawie utonął podczas sobotniego programu.

Hitowy program ITV pozostawił fanów „straumatyzowanych” po tym, jak eskapolog Andrew Basso wyszedł na scenę, aby wykonać przerażający akt, który wcześniej wykonywał jeden z najsłynniejszych iluzjonistów, specjalistów od ucieczek i pokazów akrobacji wszech czasów — Harry Houdini.


36-latek został przykuty w zalanej wodą komorze ze szkła, w pozycji do góry nogami, w kajdanach, skąd musiał się uwolnić.

Wcześniej Andrew wyjaśnił jurorom, że legendarny Harry Houdini, który jako pierwszy wykonywał podobną ucieczkę, opisał ten czyn, jako „szczyt jego możliwości” i jako „najbardziej niebezpieczny i trudny”.

Wykonawca powiedział jurorom: „Ucieknę w dwie minuty. Jeszcze dłużej i mogę nie wyjść żywy. Ryzykuję życiem”.

Gdy mężczyzna został umieszczony w komorze, zegar zaczął odliczać, a w tle grała dramatyczna muzyka i napięcie było wysokie.


Czas mijał, a publiczność zaczęła się martwić, gdy po 2:36 przestała grać muzyka, a eskapolog gorączkowo próbował włożyć klucz do zamka, aby uciec.

Przerażona Jurorka Alesha zapytała: „Czy to część aktu?”, A Dawid odpowiedział: „Nie wiem”.

Publiczność milczała, a Andrew rozglądał się ze stresem na twarzy. Zegar wybił 3:03…

Andrew Basso pochodzi z Włoch i jest, jednym z najsłynniejszych eskapologów, czyli iluzjonistą specjalizującym się w sztuce ucieczek.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Rosja straszy, że ​​jesienią rozmieści pociski nuklearne „Szatan II”, zdolne do uderzenia w Wielką Brytanię i USA
 Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna z nożyczkami atakował przechodniów. Ranił co najmniej 11 osób