Wiadomości
Policjantka na służbie ukradła kosmetyki ze sklepów w Bullring
West Midlands Police odwołała policjantkę po tym, jak w czasie służby ukradła ze sklepów w Bullring kosmetyki o wartości £200.
West Midlands Police odwołała policjantkę po tym, jak w czasie służby ukradła ze sklepów w Bullring kosmetyki o wartości £200.
Abigail Smith ukradła krem nawilżający o wartość 70 funtów z Selfridges, oraz inne kosmetyki o wartości 130 funtów ze sklepów Superdrug i Kiko Milano. Do kradzieży doszło 12 maja tego roku.
Po przesłuchaniu w sprawie niewłaściwego zachowania, któremu przewodniczył szef policji, Dave Thompson, policjantka została odwołana a sprawa przekazana do prokuratury.
W swoim oświadczeniu policjantka za swoje zachowanie obwiniała presję jaką ma w swojej pracy i skrytykowała West Midlands Police za to, że nie dała jej wystarczającego wsparcia.
Powiedziała - "Przykro mi z powodu mojego zachowania, to nie było w moim stylu, ale moje zachowanie było spowodowane stanem mojego zdrowia psychicznego w tym czasie.
W roku 2017 miałam cztery miesiące wolnego z powodu stresu w mojej pracy, a po powrocie przeniesiono mnie na inne stanowisko bez konsultacji ze mną.
Czuję, że nie otrzymałam wsparcia, które powinnam otrzymać, to miało ogromny wpływ na moje życie rodzinne i zachowanie.”
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg: Opady będą intensywniejsze niż przewi…
Od 12 listopada pasażerowie Ryanair muszą przygotować się na ważną zmian…
Poundland w Wielkiej Brytanii zwiększa ofertę za £1. Prosty system cen m…
DWP ogłasza terminy wypłat zasiłków w październiku oraz dodatkowe formy …
Ryanair ogłasza trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy dotyczące Council Tax
Anglia wprowadza ogromne zmiany w opiece zdrowotnej. Powstanie „szpital …