Wiadomości
Policja aresztowała dwóch mężczyzn, podejrzanych o zaczepianie dzieci idących do szkoły w Walsall
Policja aresztowała dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie uprowadzenia dziecka. Oficerowie West Midlands Police zatrzymali kierowcę i pasażera vana, którzy prawdopodobnie są zamieszani w środowe incydenty w Bloxwich.
Policja otrzymała dwa doniesienia o podejrzanie zachowujących się mężczyznach. Do obu incydentów doszło na obszarze Little Bloxwich. Pierwszy miał miejsce 9 czerwca na Maple Street, a drugi w poniedziałek na Ryle Street. W każdym z tych przypadków mężczyźni pojawiali się około godziny 8:20. Mężczyźni poruszali się białym vanem i zagadywali młodych chłopców, by wsiedli do ich samochodu.
53-letni mężczyzna oraz 15-letni chłopiec po przesłuchaniu zostali zwolnieni za kaucją. Dochodzenie w ich sprawie trwa.
Władze przypominają też rodzicom, by ostrzegli dzieci przed kontaktami z nieznajomymi. Każdy, kto zauważy coś podejrzanego powinien natychmiast zadzwonić na numery alarmowe 101 bądź 999.
czwartek, 16 czerwca 2016 13:25
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Wielka Brytania wprowadza nowe taryfy energetyczne – gospodarstwa domowe…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii — duże korki przy p…