Wiadomości
Brytyjczycy znów pytali Google na kogo głosować
Brytyjczycy ponownie pytali wyszukiwarkę Google jak głosować. Podobna sytuacja miała miejsce dzień po referendum w sprawie Brexitu, amerykańska firma odnotowała wtedy ogromny wzrost zapytań dotyczących Unii Europejskiej.

Brytyjczycy pytali na kogo mają głosować, co się stanie, jeśli parlament nie wyłoni premiera. Zadawali pytania o debatę wyborczą, kto ją wygrał. Najwidoczniej nie radzą sobie z interpretacją pewnych faktów.
Premier Theresa May rozpisała przedterminowe wybory 18 kwietnia. Jak argumentowała, chciała uzyskać większą liczbę mandatów w parlamencie by wzmocnić pozycję wewnętrzną i międzynarodową przed zbliżającymi się negocjacjami w sprawie Brexitu. Partia Konserwatywna premier Theresy May wygrała przedterminowe wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii. Jeśli wyniki exit pool się sprawdzą, żadna z partii nie uzyskała samodzielnej większości.
piątek, 09 czerwca 2017 12:02
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC ostrzega pracowników w Wielkiej Brytanii. Możesz odzyskać pieniądze…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkowe pieniądze prze…
Wielka Brytania. Miliony pracowników mogą stracić na zmianach w ulgach p…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii masowo wypłacają oszczędności emerytalne w …
Brytyjczycy w szoku po nieudanym teście alarmu narodowego. Tysiące telef…
Największe supermarkety w Wielkiej Brytanii mogą wydłużyć godziny otwarc…
Najlepsze i najgorzej oceniane szpitale NHS w Anglii ujawnione w nowym r…