Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wyzywali pracowników i rzucali krzesłami. Atak na bar z kebabem w Łodzi

W lany poniedziałek czterech pijanych mężczyzn zaatakowało pracowników baru z kebabem. Sprawcy ataku początkowo mieli wyzywać jednego z pracowników, gdy ten w odpowiedzi pokazał im środkowy palec, zaczęli rzucać w kierunku pracowników baru krzesłami i demolować lokal.

- Niespełna godzinę później zatrzymano dwóch podejrzanych. Są to łodzianie, notowani wcześniej przez policję. Mężczyźni w wieku 34 i 39 lat, obaj byli pod wpływem alkoholu. Jeden z nich miał 1,5 promila, a drugi promil alkoholu w organizmie. Zostali zatrzymani, noc spędzili w policyjnym areszcie. Wcześniej zostali okazani pracownikom i zostali rozpoznani jako sprawcy tego zajścia – powiedziała Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Mężczyźni usłyszeli zarzut znieważenia na tle narodowościowym, za co grozi im do 3 lat więzienia. Funkcjonariusze wciąż poszukują dwóch innych sprawców, podejrzanych o zniszczenie mienia.

Źródło:x-news.pl
-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Tusk już po przesłuchaniu w prokuraturze. "Cała sprawa ma charakter polityczny".
 Czytaj następny artykuł:
Policja poszukuje Polaka w związku z włamaniami