Wiadomości
Wyłamane zamki, porysowane szyby. Zdewastowano Irańską kawiarnię
Hanna Gronkiewicz-Waltz odwiedziła Salara, Irańczyka, któremu zdewastowano kawiarnię w centrum Warszawy. - Otworzyliśmy kawiarnię 5 albo 6 września. Pierwsze zdarzenie było miesiąc później, a w Boże Narodzenie kolejne. W styczniu było jeszcze raz, a ostatnie między 25 a 26 lutego. Trzykrotnie zniszczyli zamek tak, że nie mogłem wejść do lokalu.
Hanna Gronkiewicz-Waltz odwiedziła Salara, Irańczyka, któremu zdewastowano kawiarnię w centrum Warszawy. - Otworzyliśmy kawiarnię 5 albo 6 września. Pierwsze zdarzenie było miesiąc później, a w Boże Narodzenie kolejne. W styczniu było jeszcze raz, a ostatnie między 25 a 26 lutego. Trzykrotnie zniszczyli zamek tak, że nie mogłem wejść do lokalu. Porysowali okna i szyby. Ostatnim razem dostałem kartkę, że muszę wyprowadzić się z Polski w ciągu trzydziestu dni i nie mogę jeść polskiego chleba - relacjonował Salar. "Spotkałam się z Salarem, Irańczykiem, którego kawiarnię w #Warszawa kilkukrotnie zdewastowano. Nie ma zgody na rasistowskie ataki w stolicy!" - taki post został zamieszczony w mediach społecznościowych, na oficjalnym profilu Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ratusz poprosił o dodatkowe patrole straży miejskiej w okolicy kawiarni Irańczyka.
Źródło:x-news.pl
czwartek, 02 marca 2017 22:03
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Od lutego 2026 …
Wielka Brytania: Pełna lista podwyżek świadczeń DWP od kwietnia 2026 rok…
Jeden z najbogatszych mieszkańców Wielkiej Brytanii opuszcza kraj. Laksh…
Wielka Brytania: 13-latka oskarżona o zabójstwo Polki miała zadać jej 14…
Tragiczna śmierć mężczyzny w Sutton Park. Służby z West Midlands wydały …






