Wiadomości
Mężczyzna jechał na dachu pędzącego pociągu Merseyrail
Policja poszukuje mężczyzny, który podróżował na dachu jadącego z prędkością 120 km/h pociągu.
Policja poszukuje mężczyzny, który podróżował na dachu jadącego z prędkością 120 km/h pociągu.Używający pseudonimu „Silver Shadow” mężczyzna był widziany, jak wspinał się pomiędzy dwoma wagonami pociągu Merseyrail na dworcu Rock Ferry w Wirral. Zdarzenie to miało miejsce 11 grudnia. Kilka minut później kamery monitoringu uchwyciły go na dachu pociągu na stacji Bromborough Rake. Mężczyzna machał do pasażerów. Wzburzona policja określiła jego zachowanie, jako nonsensowne i głupie.
Gdy nietypowy pasażer zszedł z dachu pociągu powiedział pracownikom kolei, że jest z Birmingham. Jego twarz była zakryta, ale przedstawił się pseudonimem „Silver Shadow”.
czwartek, 22 grudnia 2016 08:13
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii zmagają się z rosnącymi kosztami n…
Osoby, które legalnie przybyły do Wielkiej Brytanii po 2021 roku będą mu…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Migranci przybywający do Wielkiej Brytanii nie otrzymają świadczeń, dopó…






