Wiadomości
Metalowy drut w płatkach Fruity O’s – klienci proszeni o zwrot towaru
W płatkach śniadaniowych dla dzieci sprzedawanych w Tesco znaleziono metalowy drut. Klienci proszeni są o natychmiastowy zwrot towaru.
W płatkach śniadaniowych dla dzieci sprzedawanych w Tesco znaleziono metalowy drut. Klienci proszeni są o natychmiastowy zwrot towaru.Fragmenty drutu znaleziono w trzech opakowaniach produkowanych przez firmę HiPP Organic płatków Fruity O’s. Sytuacja miała miejsce w Niemczech, ale postanowiono , że towar zniknie również z rynku brytyjskiego.
W oświadczeniu wydanym przez producenta czytamy, że decyzja o wycofaniu produktu z Wielkiej Brytanii ma charakter zapobiegawczy. HIPP Organic uspokaja – zagrożenie, że niepożądane metalowe fragmenty znajdują się w towarach sprzedawanych w UK jest niewielkie. Drut znaleziono tylko w płatkach marki Fruity O’s, wszystkie inne produkty są bezpieczne.
HiPP Organic Fruity O’s breakfast cereal with best-before dates from 19 January 2017 – 3 March 2017 (best-before date at top of the pack)
Breakfast cereal, 140 g
Batch numbers L190416 / L020616 / L200417 / L030616.
piątek, 21 października 2016 07:53
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Ciężkie opady śniegu paraliżują Wielką Brytanię: porzucone auta, odwołan…
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Wielka Brytania zmaga się z zamieciami śnieżnymi i „lodowymi pułapkami” …
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…






