Wiadomości
Z Tamizy wyłowiono ciało zaginionego Polaka
22 września policja wyłowiła z Tamizy ciało zaginionego Mateusza Dajnowicza. Polak 3 miesiące wcześniej otrzymał brytyjskie obywatelstwo.Martwego Polaka wyłowiono tydzień po tym, jak zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginiecie. Policja wyłowiła jego ciało z Tamizy w okolicy Kew Pier.
Na nagraniach CCTV widać, jak w dniu zaginięcia Polak opuszcza swoje mieszkanie w Brentford w godzinach nocnych. Podobno Mateusz skarżył się rodzinie, iż doskwiera mu samotność i miewa stany depresyjne.
Jego ciało znaleziono tydzień temu, ale policja myślała, że zwłoki należą do innego zaginionego mężczyzny. Dopiero identyfikacja ciała przez rodzinę, która przyleciała z Polski potwierdziła najgorsze przypuszczenia. Oficjalna przyczyna śmierci Polaka będzie znana po przeprowadzeniu sekcji zwłok.
Mateusz Dajnowicz mieszkał w Londynie od 10 lat, pracował na lotnisku Heathrow, jako menedżer firmy sprzątającej.
Data utworzenia: piątek, 30 września 2016 13:59
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Kupowali dowody od Polaków i sprzedawali nielegalnym imigrantom | Czytaj następny artykuł: Pluskwy atakują Wielką Brytanię i coraz trudniej je wytępić |
Gorące Tematy

Bank Anglii wydał ważne ostrzeżenie dla osób płacących gotówką

Dodatkowy bank holiday w UK. Tysiące osób mogą świętować do rana

Wielka Brytania zamyka lotnisko po 90 latach. Wszystkie loty anulowane

Ryanair wydaje ostrzeżenie dla podróżnych lecących z lub do Wielkiej Bry…

Wielka Brytania może wypłacić młodym 12 548 GBP z przyszłej emerytury

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Monety o nominale 50 pensów warte nawet 900 funtów. Sprawdź, czy masz je…