Wiadomości
Polska: Szukający narkotyków policjanci znaleźli martwe dziecko
Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali 57-letniego kierowcę skutera, przy którym znaleźli narkotyki.

W ramach tej samej sprawy sprawdzili też mieszkanie na terenie miasta. Tam dokonali makabrycznego odkrycia. W wózku dziecięcym znaleźli ciało 7-miesięcznego niemowlaka. Dziecko, według wstępnej oceny, nie żyło od kilku dni.
Jak wynika z przeprowadzonej sekcji zwłok chłopiec zmarł w wyniku wieloogniskowego zapalenia opon mózgowych.
- Na ciele nie stwierdzono żadnych obrażeń, ale w mózgu dziecka ujawniono ropne ogniska, które zdaniem lekarza są skutkiem niezaszczepienia dziecka zgodnie z harmonogramem szczepień obowiązkowych - poinformowała Ewa Szumińska z Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze.
Źródło:x-news
środa, 14 września 2016 06:45
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Aldi zamknie wszystkie sklepy w Wielkiej Brytanii na trzy dni w okresie …
Pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Met Office wydało a…
Wielka Brytania cofa rekordową liczbę licencji na wizy pracownicze dla i…
Ponad 400 dużych sklepów w Wielkiej Brytanii zagrożonych zamknięciem prz…
Gospodarka Wielkiej Brytanii stanęła w miejscu. Słaby początek trzeciego…
Tajemnicze grobowce w Birmingham. Katakumby Warstone Lane skrywają niezw…