Wiadomości
Birmingham przygotowuje się na inwazję niedźwiedzi

W Birmingham pojawi się pełno niedźwiedzi malajskich. Statuy przedstawiające te zwierzęta latem przyszłego roku staną na ulicach miasta.
W Birmingham pojawi się pełno niedźwiedzi malajskich. Statuy przedstawiające te zwierzęta latem przyszłego roku staną na ulicach miasta.Jest to kolejna inicjatywa zorganizowana przez Birmingham Children's Hospital Charity oraz grupę Wild in Art. Poprzednia akcja – „The Big Hoot”, w ramach, której w różnych punktach miasta ustawiono statuetki przedstawiające sowy, okazała się ogromnym sukcesem - pisze ITV.
Wczoraj ogłoszono, że nowy koncept będzie nosić nazwę „The Big Sleuth” (słowo „sleuth” to rzeczownik zbiorowy oznaczający grupę niedźwiedzi). Każda rzeźba zostanie indywidualnie zaprojektowana. Pomniki będą inspirować mieszkańców i turystów do odkrywania kulturalnych perełek Birmingham i miejsc, których do tej pory nie było im dane odwiedzić.
Data utworzenia: piątek, 05 sierpnia 2016 08:00
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Specsavers rozważa zamknięcie Aston Labs – 200 osób może stracić pracę | Czytaj następny artykuł: Mysie odchody w KFC w Birmingham – wysoka kara dla firmy |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza zmiany na granicach. Rząd wycofuje się z kontr…

Pilne ostrzeżenie w Wielkiej Brytanii. Supermarkety proszą o zwrot produ…

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Wielka Brytania cieplejsza niż Ibiza. Nadchodzi nawet 20°C – możliwy naj…

Wielka Brytania podnosi płacę minimalną od 1 kwietnia 2026. Miliony prac…

Dwa dodatki po 150 GBP dla osób w Wielkiej Brytanii. Rząd potwierdza wsp…