Wiadomości
27-latek postrzelony w Selly Oak – policja prowadzi śledztwo

W niedzielę na jednej z ulic w Birmingham ktoś postrzelił mężczyznę siedzącego w samochodzie.
W niedzielę na jednej z ulic w Birmingham ktoś postrzelił mężczyznę siedzącego w samochodzie.Ofiara znajdowała się w aucie zaparkowanym na Tiverton Road w Selly Oak. Incydent miał miejsce o 23:30. Kula trafiła poszkodowanego 27-latka w ramię. Obrażenia, które odniósł nie zagrażają jego życiu.
Inspektor Richard Marsh z West Midlands Police CID jest zdania, że atak był zaplanowany. Po dokładnym przeszukaniu terenu ulica, na której doszło do zdarzenia została otwarta dla ruchu.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Data utworzenia: wtorek, 12 lipca 2016 06:48
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Oszust zasiłkowy, który wyłudził prawie 55 tys. funtów trafił do więzienia | Czytaj następny artykuł: Złodzieje sterroryzowali pracowników i okradli sejf pubu w Wylde Green |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia prawo pracy. Chorobowe od pierwszego dnia i nowe…

200 GBP wsparcia w styczniu 2026. Gospodarstwa domowe mają ostatnie dni …

Nowe zasady bagażu w 2026 roku. Jet2, easyJet i Ryanair zaostrzają reguł…

Pierwsze mieszkanie w Wielkiej Brytanii bez depozytu. Nowa hipoteka traf…

Lotniska w Europie zamykane z powodu lodu. Poważne utrudnienia dla pasaż…