Wiadomości
Brytyjka znana jako Mrs Terror ostrzega przed zamachami w Londynie
Brytyjka, która przeszła na islam ostrzega przed zamachami w Londynie. Może do nich dojść latem tego roku.

Sally Jones, znana jako Mrs Terror napisała na Twitterze, że w czerwcu i lipcu tego roku lepiej nie udawać się do centrum Londynu. Najlepiej w ogóle tam nie jeździć, a już na pewno nie metrem. W kolejnym poście dodała „England… Boom”. Potem administratorzy Twiterra zablokowali jej konto.
Mieszkając w Wielkiej Brytanii Jones żyła z zasiłków. Potem porzuciła karierę punkrockowca, przeszła na islam i obecnie przebywa w kontrolowanym przez Państwo Islamskie irackim mieście Mosul. Na portalu społecznościowym opublikowała zdjęcie, jak ubrana w burkę pozuje na tle wody. Napisała też, że wraz z synem wróciła do Iraku na lato - pisze Daily Mail.
Kobieta wcześniej mieszkała w Rakkce. Przeprowadziła się do Mosulu ze względu na coraz bardziej nacierające na miasto wojska kurdyjskie i rządowe. Mąż Jones - Junaid Hussain, który był hakerem z Birmingham w ubiegłym roku zginął zastrzelony przez amerykańskiego drona.
czwartek, 26 maja 2016 07:21
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla osób samozatrudnionych w Wielkiej Brytanii
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą zapłacić nieoczekiwany podatek – wysta…
Ceny w Tesco, Sainsbury’s i Asda w Wielkiej Brytanii wzrosną nawet o 34 …
Najlepsze atrakcje w Dorset. Plaże, klify, dinozaury i zamki w jednym z …
Ozzy Osbourne wraca do Birmingham – miasto pożegna swojego syna
Lotnisko w Wielkiej Brytanii może przejść historyczną przemianę – wszyst…