Wiadomości
Wypadek na M6 – samochód wylądował na dachu innego pojazdu
Wczoraj na M6 doszło do kolizji z udziałem sześciu samochodów. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów wylądował na dachu innego.
Wczoraj na M6 doszło do kolizji z udziałem sześciu samochodów. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów wylądował na dachu innego.Do wypadku doszło pomiędzy zjazdami piątym i szóstym w pobliżu Castle Bromwich. Brał w nim udział m.in. autobus firmy Megabus wiozący 27 pasażerów. Przednia szyba pojazdu została stłuczona. Inne samochody doznały niewielkich uszkodzeń. W wyniku kolizji zamknięto dwa pasy ruchu. Kierowców proszono, by omijali ten odcinek.
Osoby uczestniczące w wypadku odniosły niewielkie obrażenia, a Central Motorway Police Group podaje, że po podróżnych przyjechał autobus zastępczy.
środa, 18 maja 2016 07:00
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia 2 nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Loty już od 20 GBP
Brutalny atak w centrum Birmingham. Kobieta w krytycznym stanie po ugodz…
Met Office ostrzega: śnieg w Wielkiej Brytanii już w przyszłym tygodniu
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają świąteczny bonus na kont…
Tragedia w Birmingham. Kobieta zmarła po brutalnym ataku nożem w centrum…
Wielka Brytania: Sainsbury’s potwierdza braki świątecznych indyków. Popu…
Milionowe nagrody za donoszenie o oszustwach podatkowych. HMRC wprowadza…






