Wiadomości
Policja aresztowała pięciu mieszkańców Birmingham podejrzanych o terroryzm

Policjanci z Birmingham zatrzymali w czwartek cztery osoby podejrzane o związki z zamachami w Paryżu i Brukseli. Piąta osoba została aresztowana w piątek rano na lotnisku w Gatwick.
Policjanci z Birmingham zatrzymali w czwartek cztery osoby podejrzane o związki z zamachami w Paryżu i Brukseli. Piąta osoba została aresztowana w piątek rano na lotnisku w Gatwick.Czterech mężczyzn w wieku 26, 40 i 59 oraz 29-letnia kobieta zostali aresztowani w Birmingham. 26-letni mężczyzna został aresztowany na lotnisku.
Aresztowani usłyszeli zarzuty przygotowywania i podżegania do aktów terroru. Zatrzymane osoby są przesłuchiwane przez oficerów WMCTU. Policja nadal zabezpiecza przedmioty należące do podejrzanych oraz sprawdza domy, w których przebywali.
West Midlands Police od jakiegoś czasu prowadzi operację przeciwko osobom posądzanym o związki z terrorystami. W ramach tej akcji przeszukiwane są domy, co, do których istnieje podejrzenie, że są zamieszkiwane przez spiskowców.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rośnie liczba operacji usuwania zepsutych zębów dzieciom | Czytaj następny artykuł: Zobacz film – samochód uderzył w siedem zaparkowanych pojazdów i przewrócił słup |
Gorące Tematy
Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię. Powroty do ojczyzny napędzają …
Miliony klientów sieci komórkowych w UK mogą otrzymać do 104 GBP. Ruszył…
Wielka zmiana w Birmingham: mieszkańcy dostaną cztery pojemniki na śmiec…
HMRC zyskało wgląd w aktywność w sieci. Kontrole mogą uderzyć w tysiące …
Pełna lista dni bank holiday w Wielkiej Brytanii w 2026 roku: Jak podwoi…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać tysiące funtów z HMRC za dono…
Atak zimy w Wielkiej Brytanii. Śnieg możliwy nawet w Birmingham – progno…






