Wiadomości
Dożywotni zakaz latania Wizz Air dla dwóch Polaków
Dwóch Polaków zostało aresztowanych na lotnisku w Norwegii, za nieodpowiednie zachowanie podczas lotu. Polacy nadużywali alkoholu, słuchali głośnej muzyki i palili e-papierosy i byli niegrzeczni w stosunku do załogi i innych podróżujących.

Do incydentu doszło podczas lotu z Gdańska do Bergen. Po wylądowaniu, na miejsce wezwano policję. Co prawda aż pięciu pasażerów zachowywało się niewłaściwie podczas lotu, aresztowano jednak tylko dwóch z nich.
Wizzair pozwał do sądu polskich pasażerów. Polacy dostali również dożywotni zakaz korzystania z usług taniego, węgierskiego przewoźnika.
piątek, 01 kwietnia 2016 08:27
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…
Wielka Brytania planuje rewolucję w procesie kupna domów. Zmiany mają sk…
Brytyjski bank oferuje nawet 900 GBP za zmianę konta – czas jest ogranic…
HMRC zaczyna przejmować pieniądze z kont bankowych. Nowe działania fisku…
Trik za 1 GBP pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii oszczędzić tysiące f…
Wielka Brytania zaostrza przepisy dla podróżnych z EU. Nawet 5000 GBP ka…
Wielka Brytania: młodzi pracownicy mają otrzymać 5000 GBP na pierwszy do…