Wiadomości
VRT: Na lotnisku Brukseli w doszło do zamachu samobójczego
Dwie eksplozje wstrząsnęły dziś rano brukselskim lotniskiem Zaventem. Belgijskie media podają nieoficjalnie, że 11 osób zginęło, a 25 zostało rannych.
Do wybuchu doszło również na stacji metra Maelbeek, niedaleko budynków instytucji unijnych - donosi Reuters. Władze transportu miejskiego poinformowały, że zamknięto wszystkie stacje metra w Brukseli.
Belgijski minister spraw wewnętrznych Jan Jambon powiedział, że alert terrorystyczny w całej Belgii podniesiono do najwyższego, czwartego poziomu
Padają coraz większe liczby zabitych i rannych, Niderlandzki nadawca publiczny VRT podaje, że zginęło 13 osób, a 35 zostało rannych
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: NHS wydało 181 tys. funtów na leczenie jednego nielegalnego imigranta | Czytaj następny artykuł: Wybuchy na stacji metra w Brukseli |
Gorące Tematy

Brytyjska sieć piekarni po 109 latach ogłasza upadłość i zamyka wszystki…

Pierwsza taka sytuacja w historii Wielkiej Brytanii. Nowe dane nie pozos…

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat w sprawie polskich p…

Wielka Brytania podnosi poziom zagrożenia terrorystycznego. Padł pilny a…

Aldi, Tesco i inne supermarkety wydają pilne alerty. Klienci muszą spra…

Lot Ryanaira do Wielkiej Brytanii nagle przekierowany 150 mil od celu. L…

Największe banki w Wielkiej Brytanii zasypane skargami. Klienci otrzymyw…