Wiadomości
Aresztowano trójkę Polaków podejrzanych o napaść na 38-letniego mężczyznę

Policja z Leeds aresztowała trójkę Polaków podejrzanych o dokonanie brutalnego ataku na mężczyznę. Ofiara odniosła poważne obrażenia.
Policja z Leeds aresztowała trójkę Polaków podejrzanych o dokonanie brutalnego ataku na mężczyznę. Ofiara odniosła poważne obrażenia.Incydent miał miejsce we wtorek 16 lutego pomiędzy 22:20 a 23:40. 38-letni mężczyzna jadący przez Gelderd Road czerwoną Toyotą Auris zauważył kobietę w opałach. Zjechał na pobocze, by jej pomóc i wtedy został zaatakowany przez dwóch napastników.
Mężczyźni wybili przednią szybkę w aucie poszkodowanego, pobili go, ukradli mu telefon komórkowy i odjechali. 38-latkowi udało się dotrzeć na Tong Road w Armley i znaleźć budkę telefoniczną, z której zadzwonił po pomoc. Ofiarę z poważnymi obrażeniami głowy i twarzy leczono na oddziale intensywnej terapii. Mężczyzna nadal jest w szpitalu.
Wczoraj śledczy aresztowali dwóch Polaków w wieku 24 i 36 lat i 20-letnia Polkę. Obecnie przebywają w areszcie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

HMRC wydaje ważny komunikat dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Tysiące m…

Dramatyczne sceny na pokładzie samolotu z UK. Pilot obezwładnił pasażera

Który supermarket ma najlepsze pieczywo w Wielkiej Brytanii? Wynik testu…

Nawet 620 GBP mniej za energię. W Wielkiej Brytanii pojawił się nowy pla…

Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie opłaty 8 GBP. Trwa dochodzenie

Robisz zakupy online? Możesz odzyskać setki funtów rocznie

Wielka Brytania uruchamia nowe wsparcie dla młodych. Rząd wzoruje się na…