Wiadomości
Polacy deportowani z Wielkiej Brytanii
Dwóch polskich braci skazanych za wielokrotne łamanie prawa na terenie North Yorkshire zostało wydalonych z Wielkiej Brytanii. Zgodnie z przepisami mają dziesięcioletni zakaz wjazdu do UK.37-letni Jacek i 41-letni Marek Olszewscy zostali aresztowani w listopadzie podczas operacji, przy której współpracowały ze sobą służby imigracyjne i North Yorkshire Police. Bracia popełnili szereg różnych przestępstw i wykroczeń, głównie na obszarze Harrogate. Na swoim koncie mają włamania, kradzieże sklepowe oraz antyspołeczne zachowania – pisze ITV.
Oficerowie Immigration Enforcement wcześniej rozmawiali z Olszewskimi i pytali się ich o powód przebywania na terenie Wielkiej Brytanii. Oferowali im pomoc przy dobrowolnym powrocie do Polski, jednak żaden z nich nie skorzystał z tej możliwości.Trzeci brat z rodziny Olszewskich, Ludwik został deportowany w sierpniu ubiegłego roku.
Data utworzenia: środa, 03 lutego 2016 08:29
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Pracownicy z Birmingham wśród najszczęśliwszych w kraju | Czytaj następny artykuł: Dwa gangi walczące o wpływy stoją za większością strzelanin w Birmingham |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Od 31 lipca zmieniają się przepisy dla właścicieli psów

Wielka Brytania: Jeden błąd może podnieść koszt ubezpieczenia na całe ży…

Kolejne polskie lotnisko znosi limit płynów. Skorzystają także podróżni …

Tesco wprowadza dużą zmianę w 3000 sklepach w Wielkiej Brytanii. Klienci…

Ryanair ogranicza loty z 19 lotnisk. Na liście także Birmingham i Stanst…

Plaga myszy w sklepie w Birmingham. Posypały się wysokie kary

10-dniowa fala upałów w Wielkiej Brytanii. Pomarańczowe alerty i nawet 3…