Wiadomości
Zamach w centrum Stambułu
Media tureckie mówią o ataku zamachowca-samobójcy. Władze miasta poinformowały o 10 ofiarach śmiertelnych i 15 rannych, wsród tych ostatnich mają być Niemcy i Norwegowie.
Tureckie media, a za nimi agencja Reutera podają, że wokół miejsca, w którym najprawdopodobniej doszło do zamachu, znajdują się szczątki ciał. Policja prowadzi już śledztwo w tej sprawie. W Stambule panują pewne obawy, że może dojść do kolejnej eksplozji.
Źródło:tvn24.pl
Data utworzenia: wtorek, 12 stycznia 2016 10:29
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Policja bada sprawę wczorajszej strzelaniny w Lozells | Czytaj następny artykuł: Dzisiaj lekarze stażyści w Anglii rozpoczynają 24-godzinny strajk |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozważa ograniczenia dla kierowców. Możliwy limit 50 mph…

Wielka Brytania: prawie milion właścicieli domów czeka szok kosztów. Rat…

Wielka Brytania podnosi płacę minimalną od 1 kwietnia 2026. Miliony prac…

Wielka Brytania wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Grożą im nieo…

Wielka Brytania podnosi Universal Credit od kwietnia 2026. Oto pełna lis…

Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 200 GBP dodatku bezpośre…

Anglia otwiera najdłuższą pieszą trasę nadmorską świata – ma 2689 mil