Wiadomości
Policja z Coventry odnalazła zwłoki mężczyzny – to prawdopodobnie zaginiony Polak

Policja z Coventry znalazła ciało mężczyzny, które prawdopodobnie należy do zaginionego w listopadzie 22-letniego Polaka.
Policja z Coventry znalazła ciało mężczyzny, które prawdopodobnie należy do zaginionego w listopadzie 22-letniego Polaka.Filip Kalinowski przyjechał do Wielkiej Brytanii trzy miesiące temu. W noc zaginięcia, 22 listopada, widziano go, jak wychodził z klubu ze striptizem Heat, który znajduje się w City Arcade.
Pisaliśmy o tym tutaj.
Ciało Polaka znaleziono wczoraj o godzinie 10:45. Zwłoki leżały w wodzie w Swanswell Pool, które znajduje się w centrum miasta. Nie przeprowadzono jeszcze formalnej identyfikacji, ale funkcjonariusze uważają, że to zaginiony Polak.
Data utworzenia: wtorek, 15 grudnia 2015 09:55
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano niespodziewany spad…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …

Wielka Brytania z niechlubnym rekordem. Coraz więcej młodych bez pracy

Ważne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Wizz Air i easyJet. Wielu pasaż…

Wielki powrót Polaków z Wielkiej Brytanii. Brytyjskie media opisują cich…

UWAGA: Bursztynowy alert w Wielkiej Brytanii! Met Office ostrzega przed …

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …