Wiadomości
Uwaga! Gangi napadają na kierowców na Stratford Road
Policja poszukuje trzech mężczyzn, którzy zablokowali jedną z ruchliwych ulic w Birmingham i próbowali okraść zatrzymujących się na niej kierowców.
Policja poszukuje trzech mężczyzn, którzy zablokowali jedną z ruchliwych ulic w Birmingham i próbowali okraść zatrzymujących się na niej kierowców.27 września około godziny 6:50 trzech "Asian men" ustawiło blokadę na Stratford Road w Sparkbrook. Kilku kierowców, którzy przez to zatrzymali się na ulicy usłyszało groźby, a 63-letni będący w drodze do pracy i próbujący interweniować przechodzień został zaatakowany.
Pierwszą ofiarą był 49-letni mężczyzna. Gdy zatrzymał auto, doskoczyło do niego trzech mężczyzn i otworzyło drzwi od strony kierowcy. Jeden ze zbirów wyciągnął go z samochodu, zabrał mu telefon komórkowy i kluczyki. Poszkodowany zostały pobity, ale w pewnym momencie udało mu się odzyskać klucze, wsiąść do pojazdu i odjechać zanim zawiadomił policję.
Trójka napastników próbowała jeszcze otworzyć drzwi dwóch kolejnych aut, ale były zamknięte, a kierowcom udało się uciec.
Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie i opublikowała wizerunki dwóch mężczyzn, których chciałaby przesłuchać.
środa, 02 grudnia 2015 11:04
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Polska oferuje nawet 2 377 600 zł dla pow…
Wielka Brytania: miliony gospodarstw domowych otrzymają 150 GBP na rachu…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w paszportach. Wejdą w życie od…
Wielka Brytania szykuje podwyżkę podatków: ile stracą pracownicy po jesi…
DWP ogłasza listopadowe terminy wypłat świadczeń i dodatków w Wielkiej …
Ryanair wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Nowe zasady już od list…
Wielka Brytania planuje zakwaterować migrantów w koszarach wojskowych. R…






