Wiadomości
Zatrzymano pięciu imigrantów pracujących nielegalnie w restauracji w Birmingham
Zatrzymano 24-letniego mężczyznę, pochodzącego z Indii, którego wiza studencka straciła ważność oraz czterech mężczyzn z Pakistanu. Jeden z aresztowanych, 28-latek, miał podrobione pozwolenie na pobyt w UK.
Nalot na lokal miał miejsce w czwartek o godzinie 18:00. Rzecznik prasowy West Midlands Police powiedział, że funkcjonariusze wspierają w działaniach Home Office, która posiadała nakazy zatrzymania członków załogi najprawdopodobniej pracujących w restauracji nielegalnie - informuje Birmingham Mail.
Właściciele restauracji Tipu Sultan otrzymali zawiadomienie, że zatrudnienie pracownika bez pozwolenia na pracę grozi karą pieniężną w wysokości do £20.000, chyba, że zostaną przedstawione dowody, że przed ich zatrudnieniem przeprowadzono właściwe kontrole.
Za czterech nielegalnych pracowników restauracji grozi kara w wysokości £80,000.
Data utworzenia: sobota, 24 października 2015 07:35
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Strzelanina w Hamstead – policja prosi o pomoc | Czytaj następny artykuł: Coraz więcej rodziców z Birmingham zabiera dzieci na wakacje w roku szkolnym i płaci kary |
Gorące Tematy

Ryanair wydał ważny komunikat dla pasażerów. Chodzi o loty aż do marca 2…

Primark w Wielkiej Brytanii zamyka kultowe miejsce po 7 latach. Klienci …

Popularna sieć dyskontów w Wielkiej Brytanii walczy o przetrwanie. Zagro…

Gigantyczna kara dla popularnego supermarketu w Wielkiej Brytanii. Inspe…

Wielka Brytania: Spory o płoty i gałęzie mogą skończyć się w sądzie. Pra…

Wielka Brytania: znana sieć zamyka 90 sklepów jeszcze w tym miesiącu

Polityczne trzęsienie ziemi w Wielkiej Brytanii. Partia Pracy miażdżona …