Wiadomości
West Midlands Police przejęła we wrześniu marihuanę o wartości 1 mln funtów
Policja z West Midlands poinformowała, że we wrześniu przejęła marihuanę wartą łącznie około 1 mln funtów.

Przedstawiciel jednostki zajmującej się zwalczaniem tego rodzaju przestępczości powiedział, że po nalotach, podczas których przejęto znaczne ilości marihuany, zutylizowano 398 sadzonek.
Na początku tego tygodnia w Wolverhampton, w jednym z tamtejszych domów znaleziono 351 roślinek. W związku ze sprawą w posiadłości znajdującej się przy Granville Street w All Saints aresztowano 36-letniego mężczyznę.
Także we wrześniu funkcjonariusze odkryli prawie dwuipółmetrową roślinę hodowaną w przydomowym ogrodzie w Stourport.
W trakcie sierpniowych akcji policyjnych łupów było jeszcze więcej - wtedy przejęło marihuanę o wartości 2 mln funtów i zlikwidowano 3,912 roślin.
sobota, 03 października 2015 08:18
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania planuje rewolucję w procesie kupna domów. Zmiany mają sk…
HMRC zaczyna przejmować pieniądze z kont bankowych. Nowe działania fisku…
Trik za 1 GBP pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii oszczędzić tysiące f…
Wielka Brytania: młodzi pracownicy mają otrzymać 5000 GBP na pierwszy do…
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…
Nowy dodatek 200 GBP dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Sprawdź, kto moż…
Tragiczny finał ataku w klubie nocnym w Birmingham. Nie żyje 33-letni mę…