Wiadomości
Uchodźcy ruszyli w kierunku Chorwacji
Na facebooku powstała grupa "Avoid Hungary-Migration news", która informuje uchodźców o zmianach w węgierskich przepisach azylowych. W rozdawanych imigrantom ulotkach, na których umieszczona jest mapa regionu, zachęca się ich do obierania alternatywnej trasy, prowadzącej przez Chorwację i Słowenię.
Węgry podjęły również decyzję o przygotowaniu planów budowy ogrodzenia na odcinku granicy z Rumunią, na wypadek, gdyby migranci postanowili przesunąć się w tamtą stronę.
Data utworzenia: środa, 16 września 2015 06:40
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rosną ceny domów w West Midlands | Czytaj następny artykuł: Poranne naloty na dilerów narkotykowych w Birmingham – aresztowano dziewięć osób |
Gorące Tematy

Anglia szykuje się na śnieg i –9°C. Met Office ostrzega osiem regionów

Wielka Brytania uruchamia kolejne dodatki do 200 GBP na koszty życia

Rachunki za wodę w Wielkiej Brytanii pójdą w górę. Oto dokładne kwoty i …

Wielka Brytania przedłuża wsparcie na rachunki za energię. Miliony gospo…

Tysiące gospodarstw w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać 40 GBP za problemy…