Wiadomości
Skacowany Polak próbował odkurzaczem napompować koła w samochodzie

21-letniemu Polakowi, który odkurzaczem próbował napompować koła samochodu odebrano na 18 miesięcy prawo jazdy. Musi także zapłacić 380 funtów kosztów sądowych.
21-letniemu Polakowi, który odkurzaczem próbował napompować koła samochodu odebrano na 18 miesięcy prawo jazdy. Musi także zapłacić 380 funtów kosztów sądowych.Pracownik warsztatu patrzył z niedowierzaniem, jak Mateusz Biazik próbuje odkurzaczem dostępnym na stacji benzynowej napompować koła w należącym do jego kolegi Seacie Leonie. Zdarzenie miało miejsce 9 sierpnia około godziny 7:00 - donosi The Scarborough News.
Zamieszkały w Doncaster Polak miał zamiar wybrać się nad morze, ale jego plany spełzły na niczym, bo został zatrzymany przez policję. Testy alkomatem wykazały, że poziom alkoholu we krwi 21-latka dwukrotnie przekraczał dozwolony limit. Mężczyzna poprzedniego wieczoru wypił pięć piw.
Policja pochwaliła decyzję sądu odnośnie odebrania prawa jazdy Polakowi. Dodała, że szybka reakcja pracownika warsztatu najprawdopodobniej zapobiegła tragedii.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Diler narkotyków z Wolverhampton, uniknął więzienia, bo nie rozumie walijskiego akcentu | Czytaj następny artykuł: Spłonął ośrodek dla uchodźców w Brandenburgii |
Gorące Tematy

Brytyjska sieć piekarni po 109 latach ogłasza upadłość i zamyka wszystki…

Wielka Brytania podnosi poziom zagrożenia terrorystycznego. Padł pilny a…

Lot Ryanaira do Wielkiej Brytanii nagle przekierowany 150 mil od celu. L…

Wielka Brytania będzie cieplejsza niż Hawaje i Ateny. Nagły zwrot pogody…

Wielka Brytania: kryzys kosztów życia wraca z nową siłą. Już 3 miliony g…

Leki znikają z aptek w Wielkiej Brytanii. Pacjenci alarmują i szukają ic…

Wielka Brytania pobiera więcej podatków od majątku niż inne bogate kraje