Wiadomości
Przez 30 mil jechała pod prąd – winę zrzuciła na nawigację satelitarną
Kobieta, która w Nowy Rok przez 30 mil jechała pod prąd po drodze A14 w Northamptonshire twierdzi, że kierowała się wskazówkami otrzymywanymi przez jej nawigację satelitarną.
26-letnia Someya Parveen z Birmingham została zauważona przez policyjny radiowóz o godzinie 5:00. O mały włos się z nim nie zderzyła. Zanim ją zatrzymano, na A14 wysłano funkcjonariuszy, którzy mieli za zadanie zrobić blokadę i spowolnić ruch.
Zatrzymana, była kompletnie nieświadoma swoich poczynań, podała policjantom fałszywe imię i nazwisko i zrzuciła winę na nawigację.
W tym tygodniu 26-latka, która pracuje jako menadżer w firmie logistycznej w Birmingham stanęła przed Northampton Crown Court. Oskarżono ją o niebezpieczną jazdę. Otrzymała za to wyrok sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na półtora roku.
piątek, 31 lipca 2015 08:23
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Home Office zapłaci za dobrowolny powrót z Wielkiej Brytanii do Polski
Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie możliwych odwołań i opóźnień lotów
Fala upałów w Wielkiej Brytanii przyniesie nawet 35°C i tropikalne noce
Ukryte kody w Sainsbury’s, Asda, Tesco i Morrisons. Jak sprawdzić świeżo…
Ryanair zapowiada anulowanie lotów z Wielkiej Brytanii do popularnych mi…
Aldi ogłasza listę 11 nowych lokalizacji sklepów, które otworzy w 2025 r…
Duży brytyjski bank obniży oprocentowanie kredytów hipotecznych o 0,25%