Wiadomości
14 lipca rozpocznie się Brindleyplace Film Festival

Ciesząca się dużą popularnością impreza potrwa do 23 lipca. Filmy będzie można oglądać na Central Square w Brindleyplace. Wydarzenie jest darmowe i nie trzeba posiadać żadnych biletów.
Ciesząca się dużą popularnością impreza potrwa do 23 lipca. Filmy będzie można oglądać na Central Square w Brindleyplace. Wydarzenie jest darmowe i nie trzeba posiadać żadnych biletów.W repertuarze znajdują się produkcje wybrane przez publiczność, m.in. „Kraina Lodu”, „Wielki Gatsby” oraz „Dzień Niepodległości”. Najwięcej głosów, ponad dwa razy więcej niż inne filmy, dostał „Clueless” z Alicią Silverstone.
Sponsor tegorocznego festiwalu radio Heart FM zapewnia krzesełka oraz siedziska. Ich liczba jest ograniczona i przy podziale obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Na kinomanów będzie czekał również darmowy poczęstunek, który dostarczy Primula Dips. Niektóre restauracje wprowadzą na czas trwania wydarzenia opcję zamawiania jedzenia na wynos. Z tej możliwości będzie można skorzystać w Café Opus, Chilacas, GBK, Picolino oraz Thai Edge.
Data utworzenia: środa, 01 lipca 2015 09:23
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Dzieci rodziców pochodzących z różnych ras są bardziej inteligentne | Czytaj następny artykuł: Za dwa lata znikną opłaty za roaming w Unii Europejskiej |
Gorące Tematy

Ryanair ostrzega pasażerów. Tych rzeczy nie wolno wkładać do bagażu podr…

DWP ogłasza nowe kontrole kont bankowych w Wielkiej Brytanii. Banki będą…

Pięć najbardziej dochodowych fachów w Wielkiej Brytanii. Przychody sięga…

Moneta 50 pensów wystawiona za ponad 37 tys. funtów

Loty do Krakowa i Gdańska z Birmingham. Zimowe połączenia popularnej lin…

Funt brytyjski umacnia się. Rynek czeka na ważne dane z Wielkiej Brytani…

Siedem osób zginęło w tragicznym wypadku w Wielkiej Brytanii. Wśród ofia…