Wiadomości
Przy kanale w Walsall znaleziono ludzkie zwłoki

Policja z Walsall wszczęła śledztwo w sprawie zwłok znalezionych w pobliżu kanału znajdującego się w Alumwell Park w Alumwell.
Policja z Walsall wszczęła śledztwo w sprawie zwłok znalezionych w pobliżu kanału znajdującego się w Alumwell Park w Alumwell.Funkcjonariusze zostali wezwani 12 maja, we wtorek, około godziny 15:15. Rzecznik policji poinformował, że miejsce zdarzenia zostało oddzielone taśmą, by można było w spokoju prowadzić czynności śledcze. Zamknięty jest odcinek prowadzący do West Walsall E-Act Academy i Walsall Manor Hospital.
Władze potwierdziły, że zdarzenie nie jest traktowane jako morderstwo, ale na razie nie wiadomo jak doszło do śmierci. Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Imigranci podejmujący niskopłatne prace zaniżają pensje w Wielkiej Brytanii | Czytaj następny artykuł: Polska będzie musiała przyjąć uchodźców z Afryki? |
Gorące Tematy

Bank Anglii wydał ważne ostrzeżenie dla osób płacących gotówką

Dodatkowy bank holiday w UK. Tysiące osób mogą świętować do rana

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Ryanair objęty dochodzeniem za pobieranie opłat od rodziców za miejsca o…

Wielka Brytania: Popularne zoo oferuje bilety za 10 GBP. Jest jeden waru…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania szykuje się na falę upałów. Temperatury mogą sięgnąć naw…