Wiadomości
PŚ w Zakopanem: wygrana Kamila Stocha!
Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs skoków w Zakopanem! Było to pierwsze zwycięstwo 27-letniego reprezentanta Polski w tym sezonie i czternaste w historii startów w zawodach zaliczanych do Pucharu Świata. 134 m w pierwszej serii i 133 m w serii finałowej dały zwycięstwo Polakowi.
Już w kwalifikacjach Stoch pokazał się ze znakomitej strony. Lider reprezentacji Polski skoczył aż 131,5 m i nie dał najmniejszych szans rywalom.
Drugi Anders Jacobsen stracił do Polaka aż 13,5 pkt. Awans do zawodów wywalczyło aż dziewięciu reprezentantów Polski.
Źródło:wp.pl
niedziela, 18 stycznia 2015 21:01
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair nalicza opłatę 55 GBP i to nie za bagaż podręczny, ale za coś, c…
Wielki upał powróci do Wielkiej Brytanii – prognozy wskazują nawet 31°C
Dramatyczny lot do Wielkiej Brytanii: myśliwiec eskortował samolot, pasa…
Sztorm Floris nadciąga nad Wielką Brytanię – silny wiatr, ulewy i ostrze…
Pilne ostrzeżenie dla samozatrudnionych w Wielkiej Brytanii: mija ważny …
Aldi pierwszym supermarketem w Wielkiej Brytanii, który zapłaci pracowni…
Pilne : Ryanair i easyJet odwołali 150 lotów do i z Wielkiej Brytanii